MesajSubiect: Regulament   Regulament I_icon_minitimeSam Ian 30, 2010 7:29 pm

Regulament Competitional FIFA 10 Management Mode.

Regulile
:

* In cazul in care un jucator iese intentionat din meci,acesta va pierde meciul cu rezultatul din care s-a intrerupt meciul +3 goluri.
* In cazul in care un meci se intrerupe se tine cont de minutele scurse din meci de scorul actual iar meciul se va rejuca . insa doar minutele ramase.
* Este interzisa exeutarea out-ului in careu (atat in cel mare cat si in cel mic)
* Este interzisa executarea cornerelor direct pe poarta daca se poate demonstra acest lucru savarsitorul faptei pierde meciul prin forfeit cu 3-0.