Campionat cu transferuri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cupa amicala
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Informatii mod de jucare cu transferuri

In jos 
AutorMesaj
SyDu
Admin
SyDu


Mesaje : 104
Data de inscriere : 30/01/2010

Informatii mod de jucare cu transferuri Empty
MesajSubiect: Informatii mod de jucare cu transferuri   Informatii mod de jucare cu transferuri I_icon_minitimeSam Ian 30, 2010 8:29 pm

Pentru cei care nu stiu,
Treaba cu transferurile este astfel
Echipele mai mici au avantaje mai mari de cat celelalte
Exemplu: la buget echipele de 4.5* au bugetul 100 mil si cele de 4 stele 150 mil

Mai avem Free Agent, unde ca la bugete echipele mai mici au avantaje mai mari
Exemplu: Echipele de 4.5* au voie sa ia un jucator gratuit de la echipele care nu sunt in campionat, iar cele de 4* au voie sa ia 2 jucatori gratuit de la echipele care nu sunt in campionat

Transferurile se fac astfel:
Oferiti bani, un jucator sau un jucator+bani pentru alt jucator al altei echipe
Exemplu: Van Persie+30 mil(Arsenal) = Torres(Liverpool)

Licitatii:
Se fac incepand de la o anumita ora pana la o alta ora
Exemplu: De astazi ora 20:00 pana maine ora 20:00 (doar mesajele pana la 19:59 se pun, cine liciteaza la ora 20:00 chiar daca ofera mai multi bani pe un jucator, nu il primeste)
Exemplu de licitatie: Manchester City liciteaza suma de 100 mil pentru Cristiano Ronaldo de la Real Madrid
Puteti licita si pentru mai multi jucatori !

Provocari:
Puteti face provocari intre voi pe bani,jucatori sau bani+jucatori
Nu cred ca mai trebuie sa specific alt ceva aici

Echipa Finala:
Aici postati echipa pe care doriti sa o aveti:
Titularii, Executantii, Capitanul, Rezervele etc.
Iar cand veti intra la echipa voastra veti avea direct facuta formatia si jucatorii pusi.

Concedieri:
Aici va concediati jucatorii de care nu mai aveti nevoie si primiti bani pentru ei
Mai multe informatii veti primii la topicul corespunzator

Imbunatatiri:

Aici va imbunatatiti jucatorii prin bani, primiti informatii suplimentare la topicul corespunzator.
Si aici, echipele mai mici vor avea avantaje, pentru ca veti putea sa va imbunatatiti jucatorii mai slabi GRATUIT la 85
iar echipele mai mici vor putea sa isi imbunatateasca mai multi jucatori, cum spuneam primiti informatii suplimentare la topicul corespunzator



Cum se joaca??

Dupa ce se incheie perioada de transferuri, voi face un fisier care v'a trebui sa il puneti in folderul Fifa/Data/Cmn in locul fisierului numit fifa(asa se v'a numi si cel pe care o sa vi'l dau eu).
Pentru a putea juca cu cei care nu au aceste transferuri facute , v'a trebui sa va salvati fisierul fifa din folderul Fifa/Data/Cmn alt undeva, iar cand trebuie sa jucati in campionatul acesta, puneti fisierul care o sa vi'l trimit eu , iar pentru a juca cu ceilalti in alte campionate, il puneti pe cel care il aveati.



Pentru nelamuriri postati aici si eu va voi lamuri cu tot ce pot
Sus In jos
https://fifasoccerleague.catsboard.com
 
Informatii mod de jucare cu transferuri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Transferuri
» Transferuri
» Transferuri Intersezon
» Bugete dupa transferuri
» Bugete inainte de transferuri intersezon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Campionat cu transferuri :: Informatii FifaSoccerLeague :: Informatii mod de jucare cu transferuri-
Mergi direct la: